Geoblog.pl    jolanta    Podróże    MAROKO    Essaouira - Agadir

Essaouira - Agadir

Maroko
Maroko, Agadair

Plan na dzisiejszy dzien byl taki, ze wstajemy ciut swit i ruszamy do Agadiru. Oczywiscie zycie zweryfikowalo te plany, bo pobudka i wstawanie nie poszly nam tak sprawnie jak zakladalismy. Wczoraj do pozna spacerowalismy po pieknych uliczkach Essaouiry. Dzis rano sporo czasu spedzilismy delektujac sie pysznym sniadaniem, ktore zjedlismy w malym hoteliku (10 rue Abdessalam Labadi), gdzie spedzilismy dzisiejsza noc. Miejsce fantastyczne - bardzo polecam! (3osobowy pokoj z dostawka dla Martki - 250 MAD)
Po sniadaniu ruszylismy w droge z planem zaliczenia kilu atrakcji o ktorych czytalismy w przewodnikach: Plaza w Sisi Kawuki polozona ok 20 km od Essaouiry, potem wizyta w Cooperatives, czyli malej spoldzielni produkcyjnej zajmujacej sie wytwarzaniem wyrobow na bazie oleju arganowego. Wszystko sie udalo, bylismy zachwyceni :)
Poznym popoludniem dojechalismy do Agadiru. Coz... To miasto to turystyczny kurort z Mnostwo tu nowych budynkow i duzych hoteli. Mnie osobiscie to miejsce kompletnie sie nie podoba i ciesze sie, ze jutro rano stad wyjezdzamy.

Kamila w imieniu Pipusia i Bobusia
Kamila w imieniu Pipusia i Bobusia - 2009-09-25 08:48
Dzięki Jolka za pracowite oblogowanie Waszej podroży. Miałam kilkudniowe zaleglosci, ale Moncia doprowadziła mnie do porzadku i juz od dzisiaj będę wiernym czytelnikiem Twojego i Marka blogu. Na początek chciałam sie spytać co to za potworki niebieskie z Wami podróżują? Ja mam w szufladzie w domu Pipusia i Bobusia. Moze kiedyś się poznają. Pipek i Bobek nudne prowadza zycie wiec moze rozszerza swoje zawężone szufladą horyzonty dzięki znajomości z Waszymi globtroterskimi potworkami. Chętnie zorganizuję spotkanie. Zapraszam. Moje chłopaki na pewno się ucieszą!

andziol
andziol - 2009-09-25 14:42
:)))) ...jedz, kochaj, baw się!!!

Magda
Magda - 2009-09-26 20:46
Ta koza na drzewie!Rewelacja!I jeszcze te kolory..Od razu się robi weselej.Pozdro600

Justa i Marek
Justa i Marek - 2009-09-28 22:12
hola hola bobaski
długo mamy czekać na wieści z podróży???
zaczynamy się martwić

Adam Michnik
Gazeta Wyborcza:)

jolanta
Jolanta Siwak
zwiedziła 1% świata (2 państwa)
Zasoby: 9 wpisów9 26 komentarzy26 54 zdjęcia54 0 plików multimedialnych0

18.09.2009 - 27.09.2009